
Електролобзик Metabo STE 100 Quick Set (601100900)
7 612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601100900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електролобзик Metabo STE 100 Quick Set — високоточний інструмент для роботи з деревом, пластику та металами. Завдяки регулюванню частоти ходів, маятниковому ходу та низькій напрямній пиляльного полотна з пружинними опорами робота виконується максимально точно. Система Metabo Quick дозволяє швидко та без інструментів замінювати пилкове полотно з автоматичним викидом. Функція видування стружки забезпечує вільну видимість зони розпилу, а повнохвильова електроніка Vario-Constamatic підтримує оптимальну частоту ходів під навантаженням.
Конструктивні особливості:
- Тонкий лобзик для високоточних робіт
- Регулювання частоти ходів і маятниковий хід для точного розпилювання
- Система Metabo Quick — безключова заміна пилкового полотна з автоматичним викидом
- Функція видування стружки для чистоти робочої зони
- Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) для стабільної роботи під навантаженням
- Можливість під'єднання універсального пилососа
- Незнімне захисне скло, що зсувається вниз, для ефективного відведення та захисту від стружки
- Напрямна шина та пристрій ведення постачаються окремо
Комплектація:
- Електролобзик Metabo STE 100 Quick Set
- Пилкове полотно
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 25 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Всмоктувальний патрубок, захисне скло, захисна пластина від відколів, 20 пилок для лобзика, шестигранний ключ, пластиковий кофр |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Ход полотна | 22 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 25 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 612 ₴

