
Гайкокрут Milwaukee M12 FRAIWF12-0 (4933471699)
13 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933471699
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайкокрут Milwaukee M12 FRAIWF12-0 — це компактний та потужний акумуляторний інструмент, призначений для ефективної роботи з кріпленнями у важкодоступних місцях. Забезпечує крутний момент до 270 Нм при загвинчуванні та до 300 Нм при зриві гайок, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань. Подовжений корпус і компактна ширина всього 71 мм забезпечують зручність роботи в обмеженому просторі. Оснащений 4-режимним перемикачем DRIVE CONTROL з функціями автоматичного вимкнення та витягування болта для запобігання пошкодженню кріплення.
Конструктивні особливості:
- Високий крутний момент до 300 Нм на зрив гайки
- 4 режими роботи DRIVE CONTROL для точної настройки
- Режим автоматичного вимкнення для захисту кріплення
- Режим витягування болта для запобігання пошкодженням
- Подовжений корпус для роботи у важкодоступних місцях
- Компактна ширина 71 мм
- Квадрат 1/2" з фрикційним кільцем для швидкої заміни оснащення
- Яскраве світлодіодне підсвічування робочої зони
- Міцне гумове покриття для захисту та комфорту
- Безщітковий двигун POWERSTATE™
- Акумулятори REDLITHIUM™
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS™
- Сумісність з усіма акумуляторами Milwaukee M12™
Технічні характеристики:
- Максимальний крутний момент: 270 Нм
- Крутний момент зриву гайки: 300 Нм
- Максимальний діаметр болта: M16
- Напруга: 12 В
- Тип акумулятора: Li-ion
- Тип хвостовика: квадрат 1/2"
- Швидкість без навантаження: 0-1150 / 0-2300 / 0-3000 об/хв
- Частота ударів: 0-1350 / 0-2700 / 0-3600 уд/хв
- Вага: 1.7 кг
Комплектація:
- Гайкокрут Milwaukee M12 FRAIWF12-0 (4933471699)
- Поставка без акумулятора та зарядного пристрою
- Поставка без кейса або сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 270 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Вага | 1.7 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Тип | Гайковерт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M16 |
| Крутний момент | 270 Нм |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Кількість ударів | 3600 уд./хв |
| Індикація заряджання | Да |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 540 ₴






