
Гайкокрут Milwaukee IPWE 520R (4933451525)
16 818 ₴
- В наявності
- Код: 4933451525
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коструктивні особливості:
- Металевий корпус забезпечує точність складання елементів редуктора
- Високий крутний момент 520 Нм
- Покриття Soft Grip і ергономічна форма рукоятки
- Регулювання швидкості, функція реверсу
- Кабель 4 м
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 725
- Швидкість без навантаження (об/хв) 0-1700
- Частота ударів (уд/хв) 1000-2500
- Макс. крутний момент (Нм) 520
- Макс. діаметр болта M24
- Тип хвостовика 3/4" квадратний
- Вага (кг) 2.8
Комплект поставки:
- Ударний гайковерт Milwaukee IPWE 520R - 1 шт
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Вдарний режим | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.8 кг |
| Джерело живлення | Мережа (220 В) |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 2500 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 520 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M24 |
| Наявність реверсу | Так |
| Споживана потужність | 725 Вт |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Гайковерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 818 ₴




