
Гайкокрут Milwaukee IPWE 400R (4933451524)
16 007 ₴
- В наявності
- Код: 4933451524
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коструктивні особливості:
- Металевий корпус забезпечує точність складання елементів редуктора
- Високий крутний момент 400 Нм
- Покриття Soft Grip і ергономічна форма рукоятки
- Регулювання швидкості, функція реверсу
- Кабель 4 м
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 725
- Швидкість без навантаження (об/хв) 0-2000
- Частота ударів (уд/хв) 1000-2600
- Макс. крутний момент (Нм) 400
- Макс. діаметр болта M20
- Тип хвостовика 1/2" квадратний
- Вага (кг) 2.7
Комплект поставки:
- Гайковерт Milwaukee IPWE 400R - 1 шт
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Вдарний режим | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.7 кг |
| Джерело живлення | Мережа (220 В) |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 2600 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 400 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M20 |
| Наявність реверсу | Так |
| Споживана потужність | 725 Вт |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Гайковерт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 007 ₴




