
Перфоратор Milwaukee PH 30 POWER X (4933396420)
21 762 ₴
- В наявності
- Код: 4933396420
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Посилений бойок забезпечує енергію удару 3.6 Дж
- Двигун 1030 Вт у комбінації з оптимальною швидкістю свердління забезпечує максимальну продуктивність
- М'який старт для акуратного початку довбальних робіт і точного засвердлювання
- Функція "м'якого" удару для роботи з крихкими матеріалами
- Використання Інтегрованого Металевого Блоку під час кріплення елементів редуктора гарантує найвищу надійність
- Запобіжна муфта захистить інструмент і оператора в разі заклинювання бура
Технічні характеристики:
- Напруга мережі для двигунів - 230V-50Hz
- Розташування двигуна - горизонтальне
- Макс. діаметр свердління в бетоні (мм) 30
- Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 40
- Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 13
- Потужність (Вт) 1030
- Швидкість при навантаженні (об/хв) 0 - 850
- Ударна дія при навантаженні (уд/хв) 0 - 3800
- Рівень звукового тиску (дБ (А)) 93
- Похибка рівня звукового тиску (дБ (А) 3
- Рівень звукової потужності (дБ (А)) 103
- Похибка рівня звукової потужності (дБ (А)) 3
- Похибка рівня вібрації при довбанні (м/с) 1.5
- Рівень вібрації при свердлінні в бетоні (м/с) 22
- Похибка рівня вібрації при свердлінні в бетоні (м/с) 1.5
- Ударне свердління (м/c) 22
- Рівень вібрації при довбанні (м/с) 14
- Енергія удару (EPTA) (Дж) 3.6
- Вага (кг) 2.9
Комплект поставки:
- Перфоратор Milwaukee PH 30 POWER X
- Обмежувач глибини
- Додаткова рукоятка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кабель - 4 м
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 2.9 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 850 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Комплектація | Кейс, додаткова ручка |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Режим роботи | Свердління з ударом, свердління (без удару), довбання (відбійний молоток) |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | SDS-Plus, швидкозатискний |
| Енергія удару | 3.6 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 762 ₴







