
Перфоратор Milwaukee PH 26 T (4933464580)
8 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933464580
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Milwaukee PH 26 T (4933464580) призначений для свердління цегли та бетону. Енергія удару 2,4 Дж забезпечує високу швидкість свердління, а двигун потужністю 800 Вт гарантує достатню продуктивність для важких завдань. Оптимальний для свердління отворів діаметром від 6 до 16 мм.
Конструктивні особливості:
- Енергія удару 2,4 Дж для преміальної швидкості свердління
- Двигун 800 Вт для роботи з важкими матеріалами
- Оптимальний діапазон свердління: 6-16 мм
- Муфта безпеки захищає оператора під час закушування бура
- X версія комплектується Fixtec адаптером та додатковим безключовим патроном
Технічні характеристики:
- Напруга мережі: 230V-50Hz
- Розташування двигуна: горизонтальне
- Макс. діаметр свердління в бетоні: 26 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 30 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Потужність: 800 Вт
- Швидкість у разі навантаження: 0 - 1500 об/хв
- Ударна дія у разі навантаження: 0 - 4500 уд/хв
- Ударне свердління: 13,6 м/с
- Рівень вібрації при довбанні: 11,9 м/с²
- Вага: 2,4 кг
Комплектація:
- Перфоратор Milwaukee PH 26 T
- Обмежувач глибини
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кабель – 4 м
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.4 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Кейс, додаткова ручка |
| Режим роботи | Свердління з ударом, свердління (без удару), довбання (відбійний молоток) |
| Країна торгової марки | США |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Кількість ударів | 4500 уд./хв |
| Енергія удару | 2.4 Дж |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴






