
Перфоратор Milwaukee M18 FHACOD32-0C (4933492140)
29 149 ₴
- В наявності
- Код: 4933492140
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
D-подібна ручка з компактним і ергономічним дизайном для більшого комфорту
Потужний ударний механізм і вугільний безщітковий двигун забезпечують енергію удару 4,9 Дж.
4-позиційний перемикач режимів: свердління, свердління з ударом, загвинчування й зупинка обертання для максимальної універсальності
Антивібраційна бічна ручка для зменшення впливу вібрацій
AUTOSTOPTM вимикає інструмент у разі різкого руху для безпеки користувача.
ONE-KEYTM Device Tracking and Security надає безплатну хмарну мережу для відстеження та платформу керування вашими пристроями. ONE-KEYTM також має функцію віддаленого блокування інструмента
Інтелектуальна електроніка REDLINK PLUSTM: вдосконалений цифровий захист від перевантаження для захисту акумулятора та машини, підвищення продуктивності машини під навантаженням
Акумулятор REDLITHIUMTM вирізняється чудовою якістю конструкції й електроніки та стійкий до розряджання, що забезпечує триваліший час роботи й триваліший час роботи впродовж усього терміну експлуатації акумулятора
ДНК нашої платформи FUELTM перевизначає баланс бездротових технологій. Вуглецевий безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATETM, акумулятор REDLITHIUMTM та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUSTM забезпечують неперевершену продуктивність, час безвідмовної роботи та довговічність
Сумісний із пиловидалювальним апаратом M18 FDDEL32
Безщітковий двигун POWERSTATETM забезпечує максимальну потужність і тривалий термін експлуатації двигуна
Інтелектуальна система REDLINK PLUSTM: Інтегрує повний цикл зв'язку між інструментом, батареєю та зарядним пристроєм для захисту від перевантаження, перегрівання та надмірного розряджання
Акумуляторний блок M18TM REDLITHIUMTM HIGH OUTPUTTM XC6.0 забезпечує на 50% більше потужності та працює на 50% холодніше, порівнюючи з акумуляторними блоками M18TM REDLITHIUMTM XC
Технологія ONE-KEYTM забезпечує відстеження, безпеку інструмента та керування запасами
Антивібраційна система AVS: Мінімізує вібрацію для максимального комфорту
3 режими: Роторний молоток, тільки молоток, тільки роторний молоток
Технічні характеристики:
Напруга (В) 18
Тип акумулятора Li-ion
Розташування двигуна — горизонтальне
Реверс — повзунковий
Швидкість без навантаження (об/хв) 0 — 810
Частота ударів, уд./хв 0-4650
Енергія удару — (EPTA) (Дж) 4.9
Макс. свердління в бетоні (мм) 32
Макс. свердління в сталі (мм) 13
Макс. свердління в деревині (мм) 30
Кількість режимів — 3
Тип хвостовика SDS Plus
Комплект постачання:
Перфоратор Milwaukee M18 FHACOD32-0C
Глибокомір
Бічна ручка
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 810 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4600 уд./хв |
| Комплектація | Кейс, додаткова ручка |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Роторний молоток, тільки молоток, тільки роторний молоток |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 4.9 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 149 ₴







