Коструктивні особливості:
Перший на ринку компактний 12 В перфоратор — 1.1 Дж (по ЕРТА), 0 — 6575 уд./хв і 0 — 900 об./хв
Низький рівень вібрації — 4.4 м/с — робота до 8 годин на день
До 60 отворів діаметром 6 мм на одному заряджанні акумулятора
Безщітковий двигун POWERSTATETM забезпечує втричі вищий термін експлуатації та удвічі більше потужності
Інтелектуальна система REDLINK PLUSTM забезпечує захист від перевантажень інструмента та батареї та збільшує продуктивність
Акумулятори REDLITHIUM-IONTM — удвічі більше часу роботи без підзаряджання, на 20% більша потужність, удвічі довше термін експлуатації, робота за мінусової температури до -20 °C
Дворежимний інструмент: функції свердління або свердління з ударом для максимальної універсальності
Оптимізований для ударного свердління отворів діаметром 6-10 мм (макс. 13 мм)
Розмір шийки — 43 мм, сумісний із системою пиловидалення М12 DE
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® M12TM REDLITHIUM-IONTM
Технічні характеристики:
Кількість режимів роботи 2
Похибка рівня вібрації під час свердління в бетоні (м/с?) 1.5
Похибка рівня звукового тиску (дБ (А) 3
Похибка рівня звукової потужності (дБ (А) 3
Рівень звукового тиску (дБ (А)) 84.5
Рівень звукової потужності (дБ (А)) 95.5
Напруга (В) 12
Тип акумулятора Li-ion
Енергія удару (EPTA)(Дж) 1.1
Ударна дія у разі навантаження (уд/хв) 0 - 6575
Швидкість без навантаження (об/хв) 0 - 900
Тип патрона SDS Plus
Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 13
Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 10
Макс. діаметр свердління в бетоні (мм) 13
Ударне свердління (м/c? ) 4.4
Вага (кг) 1.9
Комплект постачання:
Перфоратор Milwaukee M12 CH-0 — 1 шт.
Акумулятор до комплекту не входить
Зарядний пристрій до комплекту не входить
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 13 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Кількість обертів | 900 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 6575 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 1.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 840 ₴









