
Перфоратор Milwaukee M18 FH-0X (4933478500)
20 214 ₴
- В наявності
- Код: 4933478500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коструктивні особливості:
Найшвидший у своєму класі перфоратор підвищить вашу продуктивність
Потужний ударний механізм забезпечує енергію удару 2.5 Дж і вібрацію всього 12.9 м/с2
Бурить до 125 отворів ⁇ 10 x 50 мм на одному заряді акумулятора M18TM HIGH OUTPUTTM 5.5 А·год
AUTOSTOPTM зупинить двигун і захистить користувача під час заклинювання бура
Металева коробка передач — оптимальне кріплення шестерень підвищує термін експлуатації
4 режими для максимальної універсальності: перфоратор, буріння, довбання, свердління та зміна положення долота
Сумісний із системами видалення пилу M18 FCDDEXL і M18 FDDEXL
Наша система FUELTM докорінно змінює баланс сил в акумуляторних технологіях. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATETM, акумулятори REDLITHIUMTM та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUSTM забезпечують чудові потужність, час роботи та термін експлуатації
Інструментальна система HIGH OUTPUTTM підіймає технологію M18 FUELTM на новий рівень, підвищуючи продуктивність і час роботи. Цей інструмент розроблений для оптимальної роботи з акумуляторами HIGH OUTPUTTM
Технічні характеристики:
Тип живлення — акумулятор
Тип акумулятора — Li-ion
Напруга акумулятора — 18 В
Патрон — SDS Plus
Розташування двигуна — вертикальне
Реверс — повзунковий
Енергія удару (Дж) 2.5
Швидкість без навантаження (об/хв) 1330
Макс. частота ударів (ударів за хвилину) 4800
Макс. свердління в бетоні (мм) 26
Макс. свердління в сталі (мм) 13
Макс. свердління в деревині (мм) 28
Макс. свердління коронкою (мм) 65
Комплект постачання:
Перфоратор Milwaukee M18 FH-0X
Додаткова ручка
Обмежувач глибини
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 1330 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4800 уд./хв |
| Комплектація | Кейс, додаткова ручка |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 2.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 214 ₴






