
Дрель-шуруповерт Milwaukee M12 BDD-152C (4933451460)
9 105 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933451460
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коструктивні особливості:
Високопродуктивний компактний шурупокрут MILWAUKEE® 187 мм ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях.
Захист від перевантаження REDLINKTM захищає інструмент і акумулятор від екстремальних навантажень
Металевий патрон 10 мм для швидкого затискання всього набору приладдя
Оптимізована ручка для кращого контролю та зручного захоплення
Індивідуальне керування окремими відділеннями оптимізує час роботи машини та продовжує термін експлуатації
Індикатор стану заряджання та світлодіодний індикатор для зручності користувача в темних місцях
Акумуляторний модуль REDLITHIUMTM вирізняється сучасним дизайном, передовою електронікою та стійкою продуктивністю, що забезпечує триваліший час роботи й більше роботи впродовж усього терміну експлуатації.
Гнучка система акумуляторів — робота з будь-яким акумулятором MILWAUKEE® M12TM
Технічні характеристики:
Вага з батареєю (кг): 1.2
Ємність акумулятора (А·год): 1.5
Місткість патрона (мм): 10
Макс. крутний момент (Нм): 30
Макс. діаметр свердління дерева (мм): 22
Макс. діаметр свердління сталі (мм): 10
Напруга (В): 12
Кількість доступних акумуляторів: 2
Кількість обертів — 1 ст. (об/хв): 0-400
Кількість обертів — 2-й ст. (об/хв): 0 - 1500
Шурупи (мм): 6
Тип акумулятора: літій-іонний
Комплект постачання:
Дрель-шуруповерт Milwaukee M12 BDD-152C
Аккумулятор Milwaukee M12 - 2 шт
Зарядний пристрій Milwaukee C12 C — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
HD Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 22 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 18 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Пластиковий кейс, зарядний пристрій |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 105 ₴




