
Шурупокрут Milwaukee M18 FID3-0X (4933479864)
15 807 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933479864
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут Milwaukee M18 FID3-0X — потужний акумуляторний інструмент для професійного використання, забезпечує високий крутний момент 226 Нм та високу швидкість обертання до 4400 об/хв. Компактна конструкція (загальна довжина всього 113 мм) дозволяє працювати у важкодоступних місцях. DRIVE CONTROL дає змогу перемикатися між чотирма режимами швидкості та крутного моменту для максимальної універсальності застосування.
Конструктивні особливості:
- Режим 1 — точна робота
- Режим 2 — запобігає пошкодженню кріплення та матеріалу
- Режим 3 — максимальна продуктивність для складних завдань
- Режим 4 — оптимальний баланс між точністю та потужністю, автоматичне регулювання швидкості, ходу та крутного моменту
- Безщітковий двигун POWERSTATE для важких умов експлуатації
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS забезпечує цифровий захист інструмента й акумулятора, підвищує продуктивність під навантаженням
- Батарейний блок REDLITHIUM підвищеної ємності, стійкий до блякнення, збільшує час роботи
- Шестигранна головка 1/4" для швидкої зміни насадок
- Гнучка система акумуляторів — сумісний з усіма акумуляторами MILWAKEE M18
Технічні характеристики:
- Кількість режимів роботи: 2
- Частота ударів (уд/хв): 1400/3600/4400/0-4400
- Діаметр гвинта: М16
- Момент затягування: 226 Нм
- Крутний момент: 226 Нм
- Швидкість без навантаження (об/хв): 1750/3000/4000/0-4000
- Тримач інструмента: шестигранна головка 1/4"
- Кількість батарей: 0
- Напруга: 18 В
- Тип акумулятора: Літій-іонний
- Маса з батареєю: 1,7 кг (M18B5)
Комплектація:
- Шурупокрут Milwaukee M18 FID3-0X
- Затискач для ременя
- Тримач для біт
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 226 H*m |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Ударний |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Крутний момент | 226 Нм |
| Кількість ударів | 0-1400 уд./хв, 0-3600 уд./хв, 0-4400 уд./хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 807 ₴








