
Дрель-шурупокрут Milwaukee M18 CBLPD-0X (4933464557)
9 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933464557
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коструктивні особливості:
Компактний безщітковий ударний дриль — завдовжки 165 мм
Heavy duty патрон — 13 мм металевий патрон зі швидкою зміною аксесуарів
REDLINKTM система захисту від перевантаження в інструменті й акумуляторі
REDLITHIUM-IONTM акумулятори мають бездоганну продуктивність
60 Нм крутний момент
Повністю металевий двосторонній кліпс
Вбудовані світлодіодна підсвітка та покажчик рівня заряду акумулятора
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® М18TM
Технічні характеристики:
Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 52
Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці (мм) 16
Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 13
Макс. крутний момент (Нм) 60
Макс. частота ударів (уд/хв) 0-27.000
Напруга (В) 18
Налаштування швидкості 2
Патрон (мм) 13
Швидкість без навантаження (1 п.) (об/хв) 0-500
Швидкість без навантаження (2 п.) (об/хв) 0-1800
Тип акумулятора Li-ion
Вага — 1,14 кг
Комплект постачання:
Дрель-шуруповерт Milwaukee M18 CBLPD-0X
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.14 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 52 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0-1800 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 18 |
| Кількість ударів | 0-27000 уд./хв |
| Комплектація | Пластиковий кейс |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 630 ₴






