
Дрель Milwaukee PDE 13 RX (4933409200)
9 497 ₴
- В наявності
- Код: 4933409200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коструктивні особливості:
Чудова керованість завдяки компактному ергономічному дизайну
Технологія IMB — Інтегрований Металевий блок гарантує найвищу надійність і стабільність
Електроніка: попередньо встановлений пристрій швидкості для оптимального свердління
Функція вимкнення удару
Безключовий патрон 1.5 — 13 мм
Простота доступу та заміни графітових щіток під еластичними накладками
Технічні характеристики:
Потужність — 630 Вт
Патрон — 13 мм
Швидкість без навантаження (об/хв) 0 – 2900
Макс. діаметр свердління в бетоні (мм) 15
Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці (мм) 18
Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 13
Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 30
Макс. крутний момент (Нм) 21
Вага — 1.8 кг
Комплект постачання:
Дрель Milwaukee PDE 13 RX
Кабель - 4 м
Інструкція з експлуатації
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 15 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 2900 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Потужність | 630 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Безключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 497 ₴






