Коструктивні особливості:
Електроніка: попередньо встановлений параметр швидкості свердління для оптимізації робочого процесу
Інтегрована металева блокова конструкція гарантує максимальну надійність
Планетарний редуктор дає змогу виконувати роботи, що вимагають високого крутного моменту та низької швидкості
Металевий патрон FIXTEC 1.0 - 10 мм
Функція реверсу
Простота доступу та заміни графітових щіток, розташованих під еластичними накладками
Технічні характеристики:
Потужність — 630 Вт
Патрон — 10 мм
Швидкість без навантаження (об/хв) 0 – 2700
Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 10
Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 30
Макс. крутний момент (Нм) 21
Тип хвостовика 1/2" x 20
Вага — 1.6 кг
Комплект постачання:
Дриль Milwaukee DE 10 RX
Кабель - 4 м
Інструкція з експлуатації
Картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 2700 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Картон |
| Контроль обертів | Немає |
| Потужність | 630 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Безключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 257 ₴





