
Дрель Milwaukee PD 705 (4933431955)
6 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933431955
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коструктивні особливості:
Компактна ергономічна конструкція та велика площа поверхні еластичних накладок Soft grip забезпечують виняткову зручність роботи
Регулювання швидкості обертання й реверс
Вимкнення удару для безударного свердління
Металевий безключовий патрон
Діаметр шийки редуктора 43 мм дає змогу встановлювати дриль у стійку
Технічні характеристики:
Потужність — 705 Вт
Патрон — 13 мм
Швидкість без навантаження (об/хв) 0 – 3000
Макс. діаметр свердління в бетоні (мм) 15
Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці (мм) 16
Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 10
Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 30
Макс. крутний момент (Нм) 15
Вага — 1.9 кг
Комплект постачання:
Дрель Milwaukee PD 705
Кабель - 4 м
Інструкція з експлуатації
Картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 15 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Потужність | 705 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Безключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴








