Основні переваги UNIO LDE EL 1000-500-9 BLK:
10 років — гарантія на зварні шви
5 років - гарантія на регулятор температури
Практичний дизайн
180 Вт — номінальна споживана потужність
60 °C — максимальна робоча температура поверхні
Корпус повністю виготовлений із неіржавкої сталі та пофарбований у матовий чорний колір
9 перемичок для рушників
Механічний регулятор температури на вилці
Виведення кабелю живлення з лівого боку
530x1000x110 мм — габарити корпусу
4,26 кг - вага сушарки для рушників
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Полотенцесушитель UNIO LDE EL 1000-500-9 BLK
Інструкція експлуатації
Картонне паковання
ОПИС ПОЛОТЕНЦЕСУШЕЙ UNIO LDE EL 1000-500-9 BLK
UNIO LDE EL 1000-500-9 BLK — якісна сушарка для рушників для ванної кімнати з практичним дизайном, завдяки якому підійде до будь-якого стилю. Перемички для рушників, корпус і кріплення виготовлені з неіржавкої сталі з додатковим забарвленням у матовий чорний колір. Комфортна температура задається механічним регулятором температури. Максимальна споживана потужність сушарки для рушників становить усього 180 Вт, завдяки чому вона може постійно є в ввімкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Вага | 4.26 кг |
| Влагозащита | IP44 |
| Вимикач | Немає |
| Габарити | 530x1000x110 мм |
| Кількість перемичок | 9 |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Наявність дисплея | Немає |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Мережевий кабель | ліва |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 653 ₴





