Основні переваги UNIO LDE EL 1500-500-15:
10 років — гарантія на зварні шви
5 років - гарантія на регулятор температури
Практичний дизайн
275 Вт — номінальна споживана потужність
60 °C — максимальна робоча температура поверхні
Корпус повністю виготовлений із полірованої неіржавкої сталі
15 перемичок для рушників
Механічний регулятор температури на вилці
Виведення кабелю живлення з лівого боку
530x1500x110 мм — габарити корпусу
6,54 кг - вага сушарки для рушників
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Полотенцесушитель UNIO LDE EL 1500-500-15
Інструкція експлуатації
Картонне паковання
ОПИС ПОЛОТЕНЦЕСУШЕЙ UNIO LDE EL 1500-500-15
UNIO LDE EL 1500-500-15 — якісна сушарка для рушників для ванної кімнати з практичним дизайном, завдяки якому підійде до будь-якого стилю. Перемички для рушників, корпус і кріплення виготовлені з полірованої неіржавкої сталі. Комфортна температура задається механічним регулятором температури. Максимальна споживана потужність сушарки для рушників становить усього 275 Вт, завдяки чому вона може постійно є в ввімкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Вага | 6.54 кг |
| Влагозащита | IP44 |
| Вимикач | Немає |
| Габарити | 530x1500x110 мм |
| Кількість перемичок | 15 |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Наявність дисплея | Немає |
| Споживана потужність | 275 Вт |
| Мережевий кабель | ліва |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Керування | Механічний |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 548 ₴





