Основні переваги UNIO Op EL 700-500-6:
10 років — гарантія на зварні шви5 років - гарантія на регулятор температури натуральний дизайн
160 Вт — номінальна споживана потужність
60 °C — максимальна робоча температура поверхні
Корпус повністю виготовлений із полірованої неіржавкої сталі6 перемичок для рушниківШирояка верхня полицяМеханічний регулятор температури на вилці Виведення кабелю живлення з лівого боку530х700х210 мм — габарити корпусу
3,7 кг - вага сушарки для рушників
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Сушарка для рушників UNIO Op EL 700-500-6Інструкція експлуатації
Картонне паковання
ОПИС ПОЛОТЕНЦЕСУШЕЙ UNIO Op EL 700-500-6
UNIO Op EL 700-500-6 — якісна сушарка для рушників для ванної кімнати з практичним дизайном, завдяки якому підійде до будь-якого стилю. Перемички для рушників, корпус і кріплення виготовлені з полірованої неіржавкої сталі. Комфортна температура задається механічним регулятором температури. Максимальна споживана потужність сушарки для рушників становить усього 160 Вт, завдяки чому вона може постійно є в ввімкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Вага | 3.7 кг |
| Влагозащита | IP44 |
| Вимикач | Немає |
| Габарити | 530x700x210 мм |
| Кількість перемичок | 6 |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Наявність дисплея | Немає |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Мережевий кабель | ліва |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Керування | Механічний |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 424 ₴




