Основні переваги UNIO Op ER 900-500-8:
10 років — гарантія на зварні шві5 років - гарантія на регулятор температури передній дизайн
180 Вт — номінальна споживана потужність
60 °C — максимальна робоча температура поверхні
Корпус повністю виготовлений із полірованої неіржавкої сталі8 перемичок для рушників Широчна верхня полицяМеханічний регулятор температури на вилці Виведення кабелю живлення з правого боку 530х900х210 мм — габарити корпусу
4.59 кг - вага сушарки для рушників
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Сушарка для рушників UNIO Op ER 900-500-8Інструкція експлуатації
Картонне паковання
ОПИС ПОЛОТЕНЦЕСУШЕЙ UNIO Op ER 900-500-8
UNIO Op ER 900-500-8 — якісна сушарка для рушників для ванної кімнати з практичним дизайном, завдяки якому підійде до будь-якого стилю. Перемички для рушників, корпус і кріплення виготовлені з полірованої неіржавкої сталі. Комфортна температура задається механічним регулятором температури. Максимальна споживана потужність сушарки для рушників становить усього 180 Вт, завдяки чому вона може постійно є в ввімкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Вага | 4.59 кг |
| Влагозащита | IP44 |
| Вимикач | Немає |
| Габарити | 530x900x210 мм |
| Кількість перемичок | 8 |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Наявність дисплея | Немає |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Мережевий кабель | права |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Керування | Механічний |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 676 ₴





