
Акумуляторний кущоріз HS 18 LTX BL 55 (каркас) (601722850)
12 673 ₴
- В наявності
- Код: 601722850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний безщітковий акумуляторний кущоріз з обертовою ручкою для зручного підрізання й обрізання.
Потужний безщітковий двигун для максимальної продуктивності різання та тривалої роботи на одному заряді акумулятора
Високоефективна високоточна подвійна різальна система з зубцями ножа, вирізаними лазером і заточеними з обох боків алмазом
Обертова ручка з 5 положеннями забезпечує безпечне та гнучке ведення кущоріза.
Зручне керування обома руками завдяки довгому натискному перемикачу та розташованому всередині перемикачу дугової ручки.
Безпечна робота завдяки гарному балансу, ручці з м'якою накладкою, захисту ручки на ножі та системі миттєвої зупинки (за 0,2 секунди)
Metabo VibraTech (MVT): вбудована система гасіння вібрацій, яка забезпечує щадний для здоров'я роботу під час тривалої експлуатації
Центральна панель керування: Запобіжний вимикач увімкнення/вимкнення з функцією чергового режиму та контрольними світлодіодними індикаторами
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: захищає ніж і механізм передавання під час блокування сторонніми предметами.
Надійність у використанні завдяки корпусу редуктора з магнієвого сплаву та захищеному положенню акумуляторного блока
Система захисту від поштовхів захищає користувача та редуктор від відбою під час роботи біля стін і підлог.
Ергономічне зберігання на стіні завдяки практичним вушкам для чіпляння.
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші.
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина леза | 50 см |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 3400 об./хв об/хв |
| Комплектація | футляр для зберігання |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 673 ₴




