-29%

Акумуляторний кущоріз Metabo HS 18 LTX 65 (601719850)
8 461 ₴
5 996 ₴
- В наявності
- Код: 601719850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надзвичайно легкий і тихий акумуляторний кущоріз для зручного підстригання кущів і живоплотів.
Чисте різання завдяки ножам, вирізаним лазером, з алмазним шліфуванням.
Висока продуктивність різання завдяки спеціальним зубцям ножа у формі краплі: під час різання гілки не вислизають
Зручне керування обома руками завдяки довгому натискному перемикачу та розташованому всередині перемикачу дугової ручки.
Високий рівень захисту користувача завдяки додатковому запобіжному вимикачу та системі миттєвої зупинки ножа (за 0,08 секунди)
Зручна робота завдяки гарному балансу, ходу без вібрацій і ручці з м'якою накладкою.
Система захисту від поштовхів захищає користувача та редуктор від відбою під час роботи біля стін і підлог.
Ергономічне зберігання на стіні завдяки практичним вушкам для чіпляння у футлярі для захисту ножа.
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші.
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина леза | 65 см |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Футляр для захисту ножа, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 89 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 996 ₴





