
Акумуляторні садові ножиці Metabo PowerMaxx SGS 12 Q (601608850)
4 743 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601608850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2-в-1: кущоріз для точного формування кущів і газонні ножиці для вирівнювання краю газону
Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
Система Metabo Quick: швидка заміна без інструментів обох ножових насадок для виконання будь-яких робіт
Найкращі результати різання завдяки ножам, вирізаним лазером, з алмазним шліфуванням.
Високий захист користувачів через запобіжний вимикач і миттєву зупинку ножів
Легка вага та максимально плавний рух для роботи без втоми та захисту здоров'я користувача
Вузька прогумована зона захоплення дає змогу зручно й безпечно працювати кущовими/газонними ножицями.
Стабільна телескопічна ручка для вирівнювання краю газону без шкоди для спини постачається як приладдя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина леза | 20 см |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2300 об./хв об/хв |
| Комплектація | Футляр для захисту ножа |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 743 ₴




