
Диск відрізний Metabo SP-T 125x22,23 мм (628556000)
417 ₴
- В наявності
- Код: 628556000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандартний алмазний відрізний круг із закритим краєм для відрізання без фарбування на краях заготівок із високоякісною поверхнею, наприклад, керамічної плитки, плит із природного каменю
Висока продуктивність різання з гарним терміном експлуатації
Висота сегмента 7 мм
У разі замовлення 10 шт. постачається в підставці для встановлення на прилавку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 7 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴

