
Диск відрізний Metabo TP Professional 125x22,2 мм (628579000)
1 635 ₴
- В наявності
- Код: 628579000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний алмазний відрізний круг із закритим краєм для відрізання без вифарбовування на краях заготівок із високоякісною поверхнею, з високою продуктивністю відрізання й дуже добрим терміном експлуатації
Швидке отримання результатів різання з високим рівнем чистоти завдяки надзвичайно малій товщині полотна з зміцнювальним сталевим осердям і особливою формою різального краю
Особливо підходить для: плитки грес, керамічної плитки, плит із природного каменю
Висота сегмента 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Плитка-грис, керамічна плитка, плитка з природного каменю |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴
