-43%

Дриль Metabo BE 850-2 (600573000)
11 154 ₴
6 312 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600573000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності.
Максимальна продуктивність під час обертання ліворуч, наприклад, під час вивільнення гвинта, що застряг, завдяки поворотному тримачу вугільних щіток
Електроніка Vario (V) — керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу
Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
Двошвидкісний редуктор
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне від'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Реверс
Свердлильний шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона.
Ручка з нековзною м'якою поверхнею
Кулькове з'єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип | Дриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.6 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3100 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Свердлильний патрон із зубчастим вінцем, ключ свердлильного патрона, додаткова ручка |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 850 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Зубчастий під ключ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 312 ₴



