-20%

Дриль Metabo BEV 1300-2 (600574810)
9 964 ₴
7 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600574810
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль Metabo BEV 1300-2 — професійний інструмент для свердління та викручування застряглих гвинтів із високою надійністю та довговічністю. Оснащена передовими технологіями Metabo для зручної та безпечної роботи.
Конструктивні особливості:
- Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і свердління на гладких поверхнях
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності
- Максимальна продуктивність при обертанні вліво завдяки поворотному тримачу вугільних щіток
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) для підтримання постійних обертів під навантаженням
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Двошвидкісний редуктор
- Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic — відключення приводу при блокуванні свердла
- Реверс
- Свердлильний шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок без патрона
- Захист від перевантаження двигуна
- Захист від повторного пуску після перебоїв живлення
- Ручка з нековзною м’якою поверхнею
- Кулькове з’єднання кабелю для максимальної свободи руху
- Індикатор спрацьовування вугільних щіток
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: Metabo
- Тип: дриль
- Живлення: від мережі 230 В/50 Гц
- Двошвидкісний редуктор
- Електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC)
- Реверс: є
- Захист від перевантаження: є
- Автоматична муфта S-automatic: є
- Свердлильний шпиндель із внутрішнім шестигранником
- Індикатор зносу вугільних щіток: є
Комплектація:
- Дриль Metabo BEV 1300-2
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон Futuro Plus, додаткова ручка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Потужність | 1300 Вт |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 995 ₴



