-23%

Ударний дриль Metabo SBE 650, 1.5 -13 мм ШЗП патрон (600742850)
3 564 ₴
2 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600742850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
Реверс
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 14 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 44800 уд./хв |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон Futuro Plus, додаткова ручка, обмежувач глибини свердління |
| Потужність | 650 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 734 ₴
