
Ударний дриль Metabo SBEV 1300-2 S Futuro Top (600785500)
14 001 ₴
- В наявності
- Код: 600785500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надзвичайно потужний двошвидкісний ударний дриль для швидкого, універсального свердління з постійною кількістю обертів під навантаженням.
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і свердління на гладких поверхнях
Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності.
Максимальна продуктивність також під час обертання вліво, наприклад, під час вивільнення гвинта, що застряг, завдяки поворотному мосту з вугільними щітками.
Двигун Metabo Marathon із захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне роз'єднання приводу під час блокування приладдя для безпечної роботи
Реверс
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона.
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Кулькове з'єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
Індикатор спрацьовування вугільних щіток
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3100 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 58900 уд./хв |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон Futuro Top, додаткова ручка з гумовим покриттям, обмежувач глибини свердління, metaBOX 145 L |
| Потужність | 1300 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 001 ₴





