
Дрель Metabo B 32/3 (600323000)
36 562 ₴
- В наявності
- Код: 600323000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний тришвидкісний дриль із надзвичайно високим крутним моментом для роботи з використанням свердлильної стійки.
Надійний механічний редуктор з оливним охолодженням
Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності.
Електроніка Vario (V) — керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу
Запобіжна муфта: механічне від'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Зручне свердління отворів великого діаметра та закручування довгих гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип | Дриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр свердління в дереві | 70 мм |
| Діаметр свердління в металі | 32 мм |
| Клас станка | Професійний |
| Кількість обертів | 470 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Клин для виштовхування інструменту |
| Потужність | 1750 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 562 ₴
