
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 14.4 (602206530)
9 697 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602206530
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон, гачок для носіння на ремені, 2 акумуляторні блоки Li-Power (14,4 В/2,0 А·год), зарядний пристрій SC 30, пластиковий кофр |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 14.4 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 697 ₴

