-22%

Акумуляторний шурупокрут Metabo для гіпсокартону TBS 18 LTX BL 5000 (620063840)
14 032 ₴
10 941 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620063840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Експерт серед акумуляторних шурупокрутів для сухого будівництва з високою кількістю обертів для швидкого серійного пригвинчування гіпсокартонних плит
Автоматичний запуск: Шурупокрут запускається автоматично під час натискання для забезпечення зручної рентабельної роботи
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого ходу роботи та максимальної ефективності, ідеально пристосований для серійного загвинчування.
Легкий зручний шурупокрут з ергономічною формою для точного ведення та передавання зусилля вздовж осі гвинта
Компактна форма та низька вага дають змогу тримати інструмент однією рукою
Під'єднуваний імпульсний режим роботи для точного втоплення гвинтів, що виступають без зняття обмежувача глибини
Точність закручування забезпечують обмежувач глибини з точним регулюванням і безшумна кулачкова муфта.
Швидке та точне серійне завертання з використанням магазину для шурупокрутів SPEED FIX 57 (приладдя, No для замовлення 630611000)
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією вправо або вліво
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр патрона | 6.3 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Обмежувач глибини, магнітний тримач біт 1/4" (6,35 мм), насадка (бита) Phillips, раз. 2/25 мм, крючок для ношения на ремне, metaBOX 145 L |
| Крутний момент | 6 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Тримач біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 941 ₴



