-34%

Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 (602245560)
10 309 ₴
6 837 ₴
- В наявності
- Код: 602245560
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання.
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.92 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1600 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 24000 уд./хв |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/2,0 А-год), зарядний пристрій SC 30, metaBOX 145 |
| Крутний момент | 48 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 837 ₴
