
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL (602316550)
13 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602316550
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безщітковий акумуляторний ударний дриль з оптимальною потужністю для складних завдань
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт і високої ефективності під час свердління та загвинчування шурупів
Потужний ударний механізм для найкращих результатів роботи
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 2100 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 31950 уд./хв |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/2,0 А-год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED" |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 610 ₴

