
Акумуляторний шурупокрут Metabo SB 18 L BL (602331500)
12 558 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602331500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безщітковий акумуляторний ударний дриль надзвичайно компактної конструкції для універсального застосування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 550 об./хв, 1850 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 26000 |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/2,0 А-год), зарядний пристрій SC 30, metaBOX 145 |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 558 ₴
