-33%

Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 Quick Plus Angle Attachment + BitBox SP (602217870)
13 335 ₴
8 942 ₴
- В наявності
- Код: 602217870
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 450 об/хв, 1600 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Швидкозмінний патрон, швидкозмінна кутова насадка, гачок для носіння на ремені, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/2,0 А-год), зарядний пристрій SC 30, metaBOX 145, коробка з насадками SP (9 шт.) |
| Крутний момент | 48 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Швидкозатискний, під біту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 942 ₴
