
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 LT Impuls (602102500)
18 286 ₴
- В наявності
- Код: 602102500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний дриль-шурупокрут для складних завдань
4-полюсний потужний двигун для швидкого свердління та загвинчування
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 450 об/хв, 1600 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/4,0 А-год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Швидкозатискний, під біту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 286 ₴
