
Акумуляторний шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL + ASC 55 + metaBOX 145 L (603183650)
35 479 ₴
- В наявності
- Код: 603183650
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщітковий 3-швидкісний ударний гайковерт із максимальною потужністю, ідеальний варіант для найскладніших умов застосування з металом
Надзвичайно потужний патрон із функцією дотягування, що запобігає прослизанню робочих інструментів і забезпечує максимальну точність кругового обертання
3-тя швидкість із високою кількістю обертів (макс. 4000 об./хв) для розширення сфери застосування та збільшення швидкості свердління спеціально в металі
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: Муфта обмеження крутного моменту з прецизійним електронним вимкненням для точної та тонкої роботи
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 450 об/хв, 2000 об./хв, 4000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 38000 |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон Futuro Top, додаткова ручка, гачковий ключ, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/5.2 А·год.), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 L |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 479 ₴
