
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I (602360500)
22 787 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602360500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безщітковий акумуляторний ударний дриль із максимальною потужністю для найскладніших умов застосування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: Муфта обмеження крутного моменту з прецизійним електронним вимкненням для точної та тонкої роботи
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 550 об./хв, 2000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 38000 уд./хв |
| Комплектація | Швидкозатискний свердлильний патрон, додаткова ручка, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/4 4,0 А-год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 L |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Швидкозатискний, під біту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 787 ₴

