-37%

Компресор Metabo Mega 650-270 D (601543000)
108 852 ₴
68 148 ₴
- В наявності
- Код: 601543000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Пасовий привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Двоступеневе стиснення для особливо високої потужності та тривалого терміну експлуатації
Для трифазного струму
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки фільтру-редуктору з манометром
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
2-циліндровий поршневий компресор зі змащенням для великого об'єму повітря
Додатковий охолоджувач для зменшення утворення конденсату
Стабільні гумові колеса та ручка для мобільного використання
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 кг |
| Кількість щаблів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | 3 універсальні муфти |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 4 кВт |
| Номінальний тиск | 11 бар |
| Обсяг ресивера | 270 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 650 л/хв кг/ час |
| Розміри | 1530x600x1160 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 148 ₴
