-33%

Компресор Metabo Basic 250-50 W (601534000)
17 813 ₴
11 923 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601534000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор для виконання простих професійних завдань
Поршневий компресор зі змащенням
Для однофазного змінного струму
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Стабільні гумові колеса для мобільного використання
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Тягова ручка з гумовим покриттям для зручності використання
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | Універсальна швидкознімна муфта, ручка з гумовим покриттям |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 200 л/хв кг/ час |
| Розміри | 83x44.5x71.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 923 ₴

