-20%

Компресор Metabo Basic 160-6 W OF (601501000)
9 162 ₴
7 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601501000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний 6-літровий компресор із потужним двигуном для універсального використання.
Ідеально підходить для скріплення степлерами, прибивання цвяхами, продуванням, заповнення шин і для роботи з картриджними пістолетами, мастильними шприцами та заклепковими кліщами.
Легко переноситься й заощаджує місце завдяки складаній ручці та невеликим габаритам.
Поршневий компресор без змащення: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс
Панель інструментів із манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочому тиску
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Прогумовані опорні ніжки призначені для забезпечення оптимальної стійкості навіть під час транспортування
Зручний стік конденсату через кульовий кран із ручкою лопаті.
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.4 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | Універсальна швидкознімна муфта |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 0.9 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 6 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 160 л/хв кг/ час |
| Розміри | 34x30x29 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 364 ₴



