-25%

Компресор Metabo Basic 280-50 W OF (601529000)
18 961 ₴
14 144 ₴
- В наявності
- Код: 601529000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор для виконання простих професійних завдань
Поршневий компресор без змащення: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс
Для однофазного змінного струму
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Стабільні гумові колеса для мобільного використання
Не потрібна перевірка перед увімкненням
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Тягова ручка з гумовим покриттям для зручності використання
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | Універсальна швидкорознімна муфта, ручка з гумовим покриттям |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1.7 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 280 л/хв кг/ час |
| Розміри | 77x38.6x66.2 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 144 ₴
