
Компресор Metabo Power 280-20 W OF (601545000)
27 500 ₴
- В наявності
- Код: 601545000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і мобільний поршневий компресор для різноманітного використання в оздобленні внутрішніх приміщень і на будівельних майданчиках.
Для однофазного змінного струму
Поршневий компресор без змащення: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
Арматури та органи керування в трубній рамі захищені та доступні для огляду
Стабільні гумові колеса та ручка для мобільного використання
Можливість намотування кабелю
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Ніжки-опори на гумі для оптимальної стійкості.
Можливість кріплення та транспортування кофр Metaloc та інших стандартних засобів для зберігання
Вушка для простого й безпечного транспортування краном на будівельному майданчику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Об'єм ресивера | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | 2 універсальні швидкорознімні муфти |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1.7 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 280 л/хв кг/ час |
| Розміри | 580x600x500 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 500 ₴
