-26%

Компресор Metabo Power 180-5 W OF (601531000,
14 438 ₴
10 730 ₴
- В наявності
- Код: 601531000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і мобільний поршневий компресор для різноманітного використання в оздобленні внутрішніх приміщень і на будівельних майданчиках.
Переносний монтажний компресор — ідеальний для забивання скоб і цвяхів, для обтискання трубопроводів тощо.
Для однофазного змінного струму
Поршневий компресор без змащення: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс
Панель інструментів із манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочому тиску
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
Арматури та органи керування в трубній рамі захищені та доступні для огляду
Можливість намотування кабелю
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Ніжки-опори на гумі для оптимальної стійкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Комплектація | Універсальна швидкорознімна муфта |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 5 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 160 л/хв кг/ час |
| Розміри | 370x395x286 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 730 ₴
