Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Пасовий привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Поршневий компресор зі змащенням
Для трифазного струму
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки фільтру-редуктору з манометром
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Стабільні гумові колеса та ручка для мобільного використання
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | 3 універсальні муфти |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 150 л |
| Харчування | Мережа (400 В) |
| Пристрій | Ремінної |
| Швидкодія | 320 л/хв кг/ час |
| Розміри | 138x42x95 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 689 ₴

