
Компресор Metabo Mega 400/50 D (601537000)
82 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601537000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Пасовий привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Поршневий компресор зі змащенням
Для трифазного струму
Регульований робочий тиск залежно від застосування та поліпшена якість повітря завдяки фільтру-редуктору з манометром і розпилювачем оливи.
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Панель інструментів із манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочому тиску
Великі гумові колеса для зручного транспортування
Напрямні ролики з паркувальним гальмом для високої маневровості.
Можливість намотування кабелю
Ергономічна довга тягова ручка з інтегрованим намотуванням кабелю
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | 3 універсальні муфти |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Харчування | Мережа (400 В) |
| Пристрій | Ремінної |
| Швидкодія | 400 л/хв кг/ час |
| Розміри | 105x41x81.7 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 460 ₴

