-46%

Компресор Metabo Mega 520-200 D (601541000)
88 451 ₴
48 184 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601541000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Пасовий привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Для трифазного струму
Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки фільтру-редуктору з манометром
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
2-циліндровий поршневий компресор зі змащенням для великого об'єму повітря
Стабільні гумові колеса та ручка для мобільного використання
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 131 кг |
| Кількість щаблів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | 3 універсальні муфти |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 200 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | Прямий |
| Швидкодія | 490 л/хв кг/ час |
| Розміри | 1500x450x960 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 184 ₴
