
Диск шліфувальний Metabo SIC DS 250x40x51 мм 80J (629106000)
4 692 ₴
- Немає в наявності
- Код: 629106000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Придатні для тонкого шліфування твердих сплавів та інструментів із покриттям із твердих сплавів, сірого чавуну, алюмінію, скла, кераміки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 250 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | Чавун, алюміній, Скло, Кераміка |
| Посадковий отвір | 51 мм |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | Шліфувальний круг |
| Товщина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 692 ₴
