
Диск шліфувальний Metabo 200x32x32 мм 60 N, NK, DS (630635000)
1 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 630635000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальний диск Metabo 200x32x32 мм 60 N, NK, DS (630635000) — інструментальний диск для шліфування металевих поверхонь, включно з інструментальною сталлю. Підходить для тонкої та попередньої обробки різних ріжучих інструментів і деталей.
Конструктивні особливості та переваги:
- Дрібне зерно (60 N) — призначене для тонкого шліфування загартованої сталі, наприклад, спіральних свердел, викруток, різців, ріжучих інструментів, стамесок, ножів
- Грубе зерно (36 P) — призначене для попереднього шліфування загартованої та незагартованої сталі, наприклад, викруток, різців, ріжучих інструментів
- Висока міцність і довговічність диска
- Універсальність застосування для різних видів інструментів
Технічні характеристики:
- Виробник: Metabo
- Діаметр диска: 200 мм
- Діаметр центрального отвору: 32 мм
- Товщина: 32 мм
- Клас зерна: 60 N (дрібне), 36 P (грубе)
- Оброблюваний матеріал: інструментальна сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | Шліфувальний круг |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Розмір зерна | 60 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
