
Пиляльний диск METABO «ALUMINIUM CUT — PROFESSIONAL», 160X20 Z48 FZ/TZ 5°NEG (628288000)
2 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 628288000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ідеальне розрізання алюмінію завдяки спеціальній геометрії зубців.
Ø 160 і 165 мм: Швидке різання зі зменшенням нерівностей завдяки надтонкому центральному диску для великої кількості розрізів із зарядженим акумулятором
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонколіфованим зубцям.
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також центральним лазерним дискам із високоякісної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴
